11 czerwca 2019, autor: Lilim 2

Z takimi paznokciami nie odsłaniaj stóp. Faceci wzdrygają się na sam widok

Według nich, taki pedicure na pewno nie dodaje ci atrakcyjności.

Z takimi paznokciami nie odsłaniaj stóp. Faceci wzdrygają się na sam widok Unsplash.com
Im cieplej na zewnątrz, tym więcej odsłaniamy ciała. Po długich miesiącach niesprzyjającej aury, która zmuszała nas do ukrywania się od stóp do głów - chcemy wreszcie zrzucić zbędę odzienie i poczuć się lekko. Dotyczy to także zabudowanego obuwia, które ustępuje miejsca klapkom i sandałom. Problem w tym, że nie zawsze jesteśmy na to gotowi.

Chowane do tej pory stopy wychodzą na światło dzienne i często straszą. Zrogowaciały naskórek, odciski, a przede wszystkim zaniedbane paznokcie to niestety częsty widok latem. Problem z tym mają także kobiety, które przez cały rok dbają o perfekcyjny manicure, ale często zapominają o tym, co dotąd ukryte pod skarpetami. Efekty bywają naprawdę opłakane. I zauważone.

3 KOLORY PEDICURE, KTÓRE BĘDZIEMY NOSIĆ TEGO LATA. SEXY!

Wbrew pozorom, dla przedstawicieli płci przeciwnej to wcale nie taki drobny szczegół. Panowie uważnie przyglądają się kobiecym kończynom i dostrzegają nawet najmniejszy defekt. Zajrzyj do galerii, by przekonać się jakiego typu pedicure odstręcza ich najbardziej.
Zobacz galerię:
Z takimi paznokciami nie odsłaniaj stóp. Faceci wzdrygają się na sam widok
(9 zdjęć)
Z takimi paznokciami nie odsłaniaj stóp. Faceci wzdrygają się na sam widok

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (2)

  • gość13-06-19, 08:50 cytuj
    A co mnie interesuje co myślą faceci? A czy oni w ogóle myślą? Jeśli maluję paznokcie to robię to dla siebie i mam gdzieś ich zdanie.
  • gość12-06-19, 16:19 cytuj
    Kobiece kończyny - jakie to niezgrabne sformułowanie. Brzmi nienaturalnie i trochę absurdalnie.

    A co do tekstu, niech faceci tez zaczną dbać o siebie, a nie "wzdrygiwać się" na widok niepomalowanych paznokci. Niech zaczną myć pachy, zęby i obcinać paznokcie - to pogadamy. Wielcy esteci się znaleźli.