11 sierpnia 2017, autor: Lilim

Wyciskanie pryszczy może skończyć się tragicznie! Ta kobieta żałuje na pewno!

Przerażające...

Wyciskanie pryszczy może skończyć się tragicznie! Ta kobieta żałuje na pewno! © Twitter, Instagram
Każdy wie, że pryszczy i wągrów nie powinno się wyciskać, jednak satysfakcja z patrzenia na video, na których ludzie to robią, od dawna nie jest tajemnicą w Internecie. Doświadczenie tej kobiety może spowodować, że każdemu maniakowi wyciskania, włosy staną dęba.ZOBACZ TEŻ: Pryszcze i straszne podrażnienia...Co się stało z twarzą Chrissy Teigen?

21-letnia Katie Wright z Austin, niedawno podzieliła się na Twitterze swoją historią. Próbując pozbyć się dyskomfortu, chciała wycisnąć pryszcza, który znajdował się nad jej brwią. W efekcie doprowadziła do ogromnego bólu, który nie pozwalał jej spać jeszcze przez wiele nocy!

Ciśnienie i gorączka były nie do zniesienia.
- komentuje kobieta na swoim Twitterze.

Okazało się, że to, co Katie wzięła za pryszcza to cellulitis, czyli zapalenie tkanki łącznej, za które zwykle odpowiedzialne są gronkowce. W ciężkich przypadkach takie zakażenie może doprowadzić do uszkodzenia organów, a nawet śmierci!


ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner pokazała się bez makijażu- widać piegi i pryszcze

Jeśli infekcja rozprzestrzenia się szybko, może skończyć się tragicznie, ale na szczęście kobieta trafiła do szpitala, gdzie przez cztery dni lekarze walczyli z zakażeniem.

Pamiętajcie jak kluczowe jest dbanie o czystość szczotek i innych narzędzi do makijażu. Zachęcam wszystkich, aby podjęli dodatkowe kroki podczas codziennej rutyny pielęgnacji twarzy, aby uniknąć groźnego, bolesnego i potencjalnie zagrażającego życiu zakażenia.


Katie apeluje o utrzymywanie czystości wszystkich produktów, które mają styczność z twarzą. Swoje doświadczenie przypisała pędzlom do makijażu, które według niej były przez nią zaniedbywane.

Nie zapominajcie, że rozszerzenie wachlarza zabiegów dbających o czystość twarzy, jest grą wartą świeczki!Pielegnacja twarzy to nie tylko make-up!Zobacz galerię:
Ból, wstyd i łzy, czyli jak wygląda życie osoby walczącej z trądzikiem
(7 zdjęć)
Ból, wstyd i łzy, czyli jak wygląda życie osoby walczącej z trądzikiem

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!