11 lutego 2018, autor: Lilim 1

WOW! Widziałyście romantyczną fryzurę Blake Lively? Wiemy, jak ją wykonać!(FILM)

To takie proste!

WOW! Widziałyście romantyczną fryzurę Blake Lively? Wiemy, jak ją wykonać!(FILM) © StarStock, Youtube
Karierę zaczęła wspaniałą rolą Sereny van der Woodsen w telewizyjnym przeboju Gossip Girl. Od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorek. Po czerwonym dywanie przechadza się z niezwykłą gracją i klasą. Nic dziwnego jej stylizacje, fryzury i makijaż zawsze wyglądają perfekcyjnie. Inspiruje tysiące kobiet na całym świecie, a ponieważ zbliżają się walentynki, my chcemy zainspirować Was jej romantyczną fryzurą.

W ubiegłym roku Blake Lively świętowała walentynki podczas imprezy L'Oreal Paris Paints. Pojawiła się w sukience pokrytej walntynkowym printem. Serce znalazło się również na jej włosach. To niesamowite upięcie wygląda na skomplikowane do wykonania, ale dzięki styliście fryzur, który stworzył upięcie, każda z nas może pozwolić sobie na jej stworzenie.

ZOBACZ TEŻ: TAK W 2018 ROKU BĘDZIEMY NOSIŁY WARKOCZE! ZOBACZCIE PROPOZYCJE MODNYCH FRYZUR!

Rod Ortega jest jednym z najpopularniejszych fryzjerów gwiazd. Na filmie pokazuje jak krok po kroku wykonać fryzurę aktorki. Zaczyna od wystylizowania włosów okrągłą szczotką. Następnie zawija pasma na lokówkę i dzieli włosy na sekcje.

Zbiera włosy z poziomu skroni i związuje je w malutki koński ogon. Kolejny krok to rozdzielenie kucyka na dwie równe części, zawinięcie pasm na palce i wczepienie ich wsuwkami tak, aby tworzyły kształt serca. Brzmi całkiem banalnie prawda?

Zobaczcie, jak wygląda to na filmie!

ZOBACZ TEŻ: DZIEWCZYNA ZAPLOTŁA WARKOCZ Z 7 PASM! TUTORIAL JEST HITEM NA INSTAGRAMIE!

Podoba się Wam?
Zobacz galerię:
Internauci oburzeni na Blake Lively! Jej zdjęcie bez makijażu to jakiś żart?!
(9 zdjęć)
Internauci oburzeni na Blake Lively! Jej zdjęcie bez makijażu to jakiś żart?!

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (1)

  • gość26-02-18, 15:57 cytuj
    Lubie ja bo przy tych wszystkich Insta matkach i tych wymalowanych bokso lalach wygląda jak normalna kobieta oczywiście ulepszona ale wciąż w miarę normalne