09 maja 2019, autor: jestemania

Wiemy, jak Kim Kardashian udało się wcisnąć w obcisłą kreację na Met Galę!

To naprawdę musiało boleć! AUĆ!

Wiemy, jak Kim Kardashian udało się wcisnąć w obcisłą kreację na Met Galę! instagram.com/@kimkardashian
Mimo, że od Met Gali minęło już kilka dni, świat zdaje się nadal przeżywać imprezę pełną celebrytów i wymyślnych stylizacji. Jedną z najczęściej komentowanych była sukienka Kim Kardashian od Thierry’ego Muglera. Wszyscy zastanawiali się jakim cudem celebrytka włożyła tak obcisłą i wyciętą kreację, mimo naprawdę imponującej figury. Na szczęście amerykański Vogue towarzyszył Kim w przygotowaniach. Dzięki temu wiemy doskonale jak wyglądała i co musiała poświęcić żona Kanye’go Westa by wyglądać tak idealnie!

ZOBACZ TEŻ: KARDASHIANKI ZALICZYŁY PHOTOSHOPOWĄ WPADKĘ! POPRAWKI WIDAĆ WSZĘDZIE

Inspiracją do stworzenia sukienki Kim był look Sophii Loren w filmie Chłopiec na delfinie. Legendarna aktorka pojawia się w jednej ze scen w mokrej, krótkiej sukience, niczym syrena wyłowiona z wody. I chociaż sam projekt nie stanowił dla Thierry’ego Muglera większego problemu, tak styliści od miesięcy głowili się, jak wcisnąć Kim w kreację z tak mocno wyciętą talią osy.

Po wielu tygodniach ciężkiej pracy postawiono nie tylko na dietę i ćwiczenia, lecz także na pomoc w postaci bielizny korygującej, która mocno ściągała ciało Kim. Na filmie widać wyraźnie, że chociaż efekt jest niesamowity, Kim nie czuje się w gorsecie komfortowo, nie wspominając już o tym, że ma problemy z siadaniem czy chodzeniem. W pewnym momencie celebrytka zwraca się do kamery mówiąc z uśmiechem:

Ok, tak więc Anno, jeśli nie będę mogła usiąść do obiadu, oto dlaczego. Będę sobie chodzić, rozmawiać, ale nie dam rady usiąść.


ZOBACZ TEŻ: CZWARTE dziecko Kim Kardashian jest już na świecie?!

Widać jednak doskonale, że kreacja jest naprawdę problematyczna i uciska ją w wielu miejscach. Nie dość, że ma mocno ściśniętą talię, biust oraz biodra, to jeszcze te wpijające się ramiączka! Podziwiamy Kim, bo zdecydowanie nie byłybyśmy w stanie poświęcić się do tego stopnia, by zrezygnować z oddychania i komfortu przy chodzeniu na rzecz... idealnego wyglądu dla kilku zdjęć.

A Ty? Dałabyś się wcisnąć w taki gorset i obcisłe majtki, by wyglądać idealnie przez jedną noc?

Zobacz galerię:
Tego na głowie jeszcze nie miała. Kim Kardashian zaskoczyła pomysłem na kolor
(5 zdjęć)
Tego na głowie jeszcze nie miała. Kim Kardashian zaskoczyła pomysłem na kolor

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!