13 lutego 2018, autor: Lilim 28

To nie powinno się wydarzyć! Ojciec ukarał córkę za rozjaśnione włosy...

I zrobił to w okrutny sposób...

To nie powinno się wydarzyć! Ojciec ukarał córkę za rozjaśnione włosy... © Facebook
Włosy są synonimem kobiecości dla wielu kobiet. Niezwykle ważnym atrybutem w życiu każdej z nas. Dla dorastającej nastolatki, która chce być akceptowana przez rówieśników tym bardziej. Ojciec pewnej dziewczyny z Ohio postanowił zabrać jej to, co kochała w sobie najbardziej.

Rodzice dziewczyny rozstali się kilka lat temu i od tej pory ich relacje stały się niezwykle trudne. Spór rodziców doprowadził do dramatu. Chcąc zrobić sobie na złość, bawili się losem córki. Kiedy jedno wyrażało na coś zgodę, drugie dla zasady się temu przeciwstawiało.

ZOBACZ TEŻ: CHCIAŁA ZAFARBOWAĆ WŁOSY... ODBIŁA NA NICH LOGO REKLAMÓWKI

Podobnie było z prezentem urodzinowym dla Kelsey Johnson, która niedawno skończyła 13 lat. Jak każda nastolatka uwielbia eksperymentować z wyglądem. Jej marzeniem było rozjaśnienie włosów. Matka Kelsey postanowiła je spełnić.

Niestety do akcji wkroczył ojciec i nastolatkę spotkała surowa kara. Trudno w to uwierzyć, ale w ramach nauczki postanowił obciąć jej włosy.

Tak wyglądała moja córka w niedzielę, kiedy wracałyśmy do domu.
– brzmi komentarz matki do zdjęcia opublikowanego na Facebooku.

ZOBACZ TEŻ: NAJCZĘSTSZE BŁĘDY POPEŁNIANE PRZY FARBOWANIU WŁOSÓW

A tak wygląda dziś, kiedy znowu się spotkałyśmy. A wszystko dlatego, że pozwoliłam jej rozjaśnić włosy z okazji urodzin.
– tłumaczy matka dziewczyny.

Kelsey twierdzi, że kiedy ojciec obcinał włosy krzyczał, że każdej akcji towarzyszy reakcja. Mężczyzna z pomocą nowej partnerki ściął długie włosy córki, aby dać nauczkę 13-latce oraz zemścić się na byłej żonie.


Co o tym myślicie?Zobacz galerię:
OMG! Kim Kardashian znowu przefarbowała włosy?! Fani: twoja twarz wygląda bosko!
(10 zdjęć)
OMG! Kim Kardashian znowu przefarbowała włosy?! Fani: twoja twarz wygląda bosko!

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (28)

 • gość03-03-18, 18:39 cytuj
  13 lat i farbowanie to słabe ale zachowanie ojca to koszmar
 • gość22-02-18, 19:00 cytuj
  Tatuś psychol, a ty czemu się oburzasz ze ktoś mu życzy śmierci?za chwile kogoś zakatuje zgwałci bo brwi sobie wyreguluje
 • gość16-02-18, 10:25 cytuj
  gość, 16-02-18, 03:32 napisał(a):
  gość, 15-02-18, 09:22 napisał(a):
  ja rozumiem oburzenie i w pełni popieram, nawet mogli jej zafarbować na czarno, albo po prostu dać na coś szlaban, cokolwiek, zabrać telefon, ale z drugiej strony jak czytam że piszecie, że jej ojciec powinien ponieść karę śmierci to też mnie martwi jak bardzo odrealnione jesteście, w końcu to włosy nie zęby, odrosną... ale oczywiście fakt, ze to były włosy TEJ dziewczynki i wg. mnie tylko ona ma prawo o nich decydować ale kara śmierci? serio? XD
  tutaj nie chodzi o włosy, tylko o przemoc i znęcanie się. Zniszczenie psychiki dziewczynki

  potrafisz czytać ze zrozumieniem? Powiedziałam, że jak najbardziej zachowanie ojca NIE jest usprawiedliwione, ale też macie niezłe siano w głowie jak byście za to dał karę śmierci.
Czytaj wszystkie komentarze