30 listopada 2018, autor: Kamila Kępa-Brożyna 2

Tatuaże odbite z kwiatów to najpiękniejsza rzecz jaką do tej pory widziałyśmy!

Wyglądają cudownie!

Tatuaże odbite z kwiatów to najpiękniejsza rzecz jaką do tej pory widziałyśmy! Instagram@rit.kit.tattoo
Kolorowy abstrakt, delikatne pastele w stylu watercolor i odważny blackwork kochamy wszystkie style w tatuażu, ale takiego czegoś tak wyjątkowego jeszcze nie widziałyśmy. Ta artystka tworzy tatuaże tak realistyczne, że wyglądają jak kwiaty przyłożone do skóry.

Stwierdzenie bycie blisko z naturą w tym wypadku nabiera nowego wymiaru. A to za sprawą twórczyni tych małych dzieł sztuki. Rita tworzy coś na kształt kwiatowego atramentu.

ZOBACZ TEŻ: EFEKT LUSTRA NA PAZNOKCIACH TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ. ZAINSPIRUJ SIĘ TATUAŻAMI!

Do stworzenia tatuażu wykorzystuje kwiaty, liście i małe gałązki, które są jej inspiracją do tworzenia niewiarygodnie realistycznych wzorów, które wyglądają tak jakby zostały przyklejone do skóry. Artystka przyznaje, że nie używa zdjęć ani szkiców, pracuje wyłącznie z roślinami lub zielnikiem.

Gdy znajdzie roślinę albo wybierze ją sam klient wciera ją w skórę. Brzmi to niewiarygodnie, ale chodzi o to, że pokryte atramentem liście są przykładane do ciała. Tatuaż bez szablonu jest trudny do stworzenia, szczególnie wtedy, gdy roślina ma ciężki do odtworzenia kształt, ale efekt prac Zolotukhiny jest wyjątkowy! Dzieło sztuki, które wygląda jak prosto zerwane z ziemi i przyłożone do skóry.

ZOBACZ TEŻ: EFEKT ROZMYTYCH WARG. MIĘKKIE POKRYCIE, KTÓRE POWIĘKSZY TWOJE USTA!

Co wy na to?


Zobacz galerię:
Chcesz zrobić tatuaż? Nie zgadniesz jakie miejsce jest teraz najmodniejsze
(8 zdjęć)
Chcesz zrobić tatuaż? Nie zgadniesz jakie miejsce jest teraz najmodniejsze

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (2)

  • gość: Ola15-12-18, 22:05 cytuj
    Tylko taki tatuaż jest dobry, ale tylko na chwilę a nie tak na stałe ;) Ja jestem bardziej za tradycyjnymi tatuażami w studio ;) jasne mozna poeksperymentować, czemu nie. Jednak tradycja to tradycja. Poza tym taki normalny tatuaż trzeba pielęgnować i dbac o niego już od samego początku, ponieważ bardzo ważne jest gojenie się takiego tatuażu i to od samego początku. Z mojej strony bardzo polecam Tattoo Butter loveink. Kosmetyk naturalny i bardzo polecany przez renomowane i dobre studia tatuażu. Przede wszystkim nie zawiera tej całej beznadziejnej chemii
  • gość30-11-18, 20:39 cytuj
    czy te "artykuły" piszą piętnastolatki?