11 stycznia 2018, autor: Storm 2

Ta mała naklejka na paznokieć pomoże uchronić Cię przed nowotworem skóry!

My na pewno wkomponujemy ją w swój manicure!

Ta mała naklejka na paznokieć pomoże uchronić Cię przed nowotworem skóry! Instagram / iStock
Temat zagrożeń płynących z opalania, nie tylko w solarium, ale i na słońcu, co roku powraca niczym bumerang. Niby jesteśmy świadomi ryzyka, które niesie za wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych, jednak często nic z tym nie robimy... Regularnie przypominamy Wam, jak ważna jest odpowiednia ochrona i stosowanie kremu z filtrem. Okazuje się, że z roku na rok przybywa również "pomocników" w ochronie skóry przed szkodliwym promieniowaniem.

ZOBACZ: DOZOWNIKI KREMU Z FILTREM NA ULICACH MIAST? ŚWIETNY POMYSŁ!

Nie będzie pewnie dla Was wielkim zaskoczeniem, że po raz kolejny pomoc oferuje marka La Roche Posay. Rok temu pisałyśmy Wam o ich genialnym plastrze, który naklejamy na skórę i który regularnie przypomina nam o nakładaniu kremu z filtrem.


Myślałyście, że marka na tym poprzestanie? Nic z tych rzeczy! Idzie o krok dalej i prezentuje następce plastra - naklejkę na paznokieć. Marka zdradza, że funkcja naklejki jest dokładnie taka sama, lecz jej rozmiar jest znacznie mniejszy niż jej poprzednik. Naklejka ma zadebiutować już w 2019 roku i nie możemy się jej doczekać!

ZOBACZ: 6 RZECZY, ZA KTÓRE TWÓJ DERMATOLOG BĘDZIE CI WDZIĘCZNY

Chciałybyście ją przetestować?
Zobacz galerię:
Najlepsze kremy do opalania z filtrem mineralnym
(8 zdjęć)
Najlepsze kremy do opalania z filtrem mineralnym

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (2)

  • gość: MJ18-01-18, 17:34 cytuj
    Warto nawilżać swoją skórę zawsze! Nie tylko na słońcu. Ale pomysł z naklejką fajny! Sama będę stosować. Niedługo będę profesjonalną manikiurzystką, w czerwcu kończę w szkole policealnej kierunek "stylizacja paznokci" i na pewno robiąc paznokcie klientkom będę wykorzystywać filtry. Do tej pory kiedy sama szłam na paznokcie tego nie robiłam, ale chyba faktycznie warto!
  • gość11-01-18, 14:53 cytuj
    Super, na pewno kupie;) może w końcu będe ładnie opalona a nie czerwona jak rak