04 stycznia 2019, autor: jestemania

Szerokie ramiona wracają do łask. Oto krój, który będziemy często widywać w 2019

Ten trend podchwyciła już Julia Wieniawa i Kendall Jenner!

Szerokie ramiona wracają do łask. Oto krój, który będziemy często widywać w 2019 instagram.com/aggi_pl
Trzymanie ręki na pulsie, jeśli chodzi o modę, jest bardzo trudne. Nieustannie zmieniające się bądź wzajemnie uzupełniające trendy mogą być mylące. A już na pewno mogą Ci zapewnić zawrót głowy. Na szczęście jest jeden trend, na który (przyznajemy) patrzyłyśmy początkowo nieprzychylnie, który zamierza zdobyć serca wszystkich fashionistek jeszcze w karnawale i zostanie aż do lata! Oczywiście chodzi o bufki na ramionach w każdej postaci, najlepiej w największym rozmiarze.

ZOBACZ TEŻ: BRZYDKA SUKIENKA Z ZARY, KTÓRA ŚWIETNIE PREZENTUJE SIĘ NA INSTAGRAMIE!

Kiedy pierwszy raz pisałam o brzydkiej sukience z Zary, nie spodziewałam się, że ten trend zdobędzie tak wielu zwolenników. Szczerze, myślałam, że nie znajdzie więcej niż kilku, może kilkunastu wyznawców. I zniknie tak szybko, jak wróciła z dawnych szaf modniś.

Okazuje się jednak, że kobiety pokochały powrót szerokich i podniesionych ramion. Szczególnie, gdy przy okazji eksponuje też elegancko biust i klatkę piersiową. Można też odsłonić trochę brzuch. I nogi. W zależności od tego, czy wybierzemy krótką wersję w postaci bluzki, czy nieco dłuższą, w postaci sukienki. Zdecydowanie ta druga wersja jest obecnie bardziej popularna. Spodziewamy się jednak, że może się to zmienić wraz z nadejściem cieplejszych dni. Wtedy role mogą (acz wcale nie muszą!) się odwrócić. Cóż, będziemy trzymać rękę na pulsie!

ZOBACZ TEŻ: Szok! Julia Wieniawa pokazała ZMASAKROWANĄ twarz

A jak Wam podoba się powrót trendu na “hiszpankę”?

Zobacz galerię:
Futurystyczny makijaż Kendall Jenner, który delikatnie mieni się na zielono
(6 zdjęć)
Futurystyczny makijaż Kendall Jenner, który delikatnie mieni się na zielono

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!