15 kwietnia 2019, autor: Kamila Kępa-Brożyna

Oto modowy dodatek, z którym Jennifer Aniston nie rozstaje się od lat

Też to zauważyłaś?

Oto modowy dodatek, z którym Jennifer Aniston nie rozstaje się od lat FORUM (BACKRID,AKM Images, X17online.com) Instag
Wbrew temu, co przyjęło się mówić, Jennifer Aniston wcale nie żyje przeszłością. W ostatnim czasie jej kariera znowu nabiera tempa. Przykładem jest chociażby nowy serial, w którym występuje razem z Reese Witherspoon, a co do związków wszystko wskazuje na to, że ma dobre relacje ze swoimi eks. Tak naprawdę jest tylko jedna rzecz, która pozostaje niezmienna, jeśli chodzi o Jen. Mowa oczywiście o jej świetnym wyczuciu stylu i jednym dodatku, który aktora uwielbia i nie rozstaje się z nim przez te wszystkie lata.

ZOBACZ TEŻ: WIZAŻYSTKA JENNIFER ANISTON ZDRADZIŁA, JAK UTRWALA SZMINKĘ AKTORKI!

Kochamy Jennifer za jej prosty, niewymuszony styl. Jeansy i T-shirt to połączenie, które w jej przypadku sprawdza się świetnie. A to dlatego, że aktorka jak żadna inna wie jak ważną rolę w każdej stylizacji odgrywają dodatki. Jen ma słabość do szalików i dużych ozdobnych chust. To jej stały element, którym potrafi odmienić każdą stylizację.

Czasem zestawia elegancki płaszcz z wielkim, ciepłym szalem. A innym razem możemy zobaczyć ją w luźnej koszulce, którą ozdabia wzorzystą chustą. Prawdopodobnie przez te wszystkie lata gwiazda zebrała już sporą kolekcję dodatków. Niestety nie możemy zajrzeć do jej garderoby, ale możemy zadowolić się zdjęciami, by zobaczyć dokładnie jej stylizacje.

ZOBACZ TEŻ: TA SUKNIA ZDRADZIŁA, ŻE JENNIFER ANISTON NAPRAWDĘ JEST W CIĄŻY! (FOTO)

Podoba Wam się jej styl?Oto modowy dodatek, z którym Jennifer Aniston nie rozstaje się od lat

Oto modowy dodatek, z którym Jennifer Aniston nie rozstaje się od lat

Oto modowy dodatek, z którym Jennifer Aniston nie rozstaje się od latOto modowy dodatek, z którym Jennifer Aniston nie rozstaje się od lat
Zobacz galerię:
Gwiazdy w różnych kolorach włosów
(7 zdjęć)
Gwiazdy w różnych kolorach włosów

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!