11 lutego 2018, autor: Lilim 1

Odwołujemy walentynki! Zobaczcie nową kolekcję pędzli do makijażu Spectrum!

Pędzel w kształcie serca!?

Odwołujemy walentynki! Zobaczcie nową kolekcję pędzli do makijażu Spectrum! © Instagram
Walentynki: albo je kochasz, albo ich nienawidzisz. Nie możesz jednak zaprzeczyć, że najsłodsze produkty kosmetyczne pochodzą właśnie z romantycznych okolic walentynek. Marka Spectrum postanowiła wykorzystać dzień zakochanych do wprowadzenia na rynek wyjątkowego zestawu pędzli do makijażu. Szczerze mówiąc? Założymy się, że byłby w stanie przekonać nawet największą przeciwniczkę tego święta!

ZOBACZ TEŻ: SUBIEKTYWNY PRZEWODNIK PO PĘDZLACH DO MAKE-UPU! NIE TYLKO DLA POCZĄTKUJĄCYCH!

Ten uroczy zestaw pochodzi od innych udanych kolekcji pędzli Spectrum. Inspirowany między innymi kolekcjami Mean Girls i Zodiac. Najprawdopodobniej powinnaś z góry przeprosić swoje konto bankowe, ponieważ potrzebujesz tego zestawu!

Piękna kolekcja składa się z pięciu pędzli oraz torebki w kształcie serca. Za zestaw trzeba zapłacić około 200 złotych. Pędzel w kształcie serca można zamówić również oddzielnie. Wtedy jego cena spada do 70 złotych.

ZOBACZ TEŻ: FANKI HEJTUJĄ KYLIE JENNER! WSZYTSKO PRZEZ TEN ZESTAW PĘDZLI... (FOTO)

Niezależnie od tego, co myślicie o walentynkach, warto skusić się na zestawy Spectrum, choćby dlatego, że ich narzędzia do makijażu są niezawodne!

Podobają się Wam?
Zobacz galerię:
Sigma stworzyła nowy gadżet, który ułatwi Wam czyszczenie pędzli do makijażu!
(7 zdjęć)
Sigma stworzyła nowy gadżet, który ułatwi Wam czyszczenie pędzli do makijażu!

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (1)

  • gość11-02-18, 10:14 cytuj
    Czy ja wiem czy jest sie czym zachwycac? Ladny maja kolor ale tak to zwykle pedzle i napewno nie zaplacilabym za to 200zl.