20 czerwca 2019, autor: Kama 3

Odłóż suchy szampon. Mamy 3 doskonałe sposoby na ukrycie przetłuszczonych włosów

Zajmą Ci tyle samo czasu, co dokładne wytuszowanie rzęs.

Odłóż suchy szampon. Mamy 3 doskonałe sposoby na ukrycie przetłuszczonych włosów instagram/thisislaurendavis/thestudioupstairs_
Zanim następnym razem sięgniesz po suchy szampon, by szybko uratować swoją fryzurę, wcześniej rzuć okiem na te trzy banalnie proste do odtworzenia upięcia, które sprytnie zamaskują problem przetłuszczonych włosów.

Pierwszą propozycją jest półkoczek – to idealne rozwiązanie, jeśli Twój budzik zadzwonił zbyt późno, a Ty nie miałaś czasu na szybkie wskoczenie pod prysznic. Po prostu oddziel górną część włosów i zawiąż ją z tyłu w niedbałego koczka. Resztę pasm po prostu przeczesz i pozwól im opaść swobodnie na ramiona. Zabezpiecz upięcie kilkoma wsuwkami i lekko poluźnij koczek, by dodać fryzurze swobodnego stylu.Kolejnym sposobem jest upięcie z apaszką. To świetny dodatek, który w takich sytuacjach sprawdza się doskonale. Wystarczy zebrać wszystkie włosy w wysoki koczek, a następnie opleść wokół niego ozdobną chustę.
Tą spinkę z pewnością masz w swojej szufladzie – to kolejny świetny dodatek do szybkich fryzur maskujących przetłuszczające się włosy. Zbierz wszystkie włosy z tyłu głowy – nie zaczesuj ich grzebieniem, po prostu przeczesz je palcami, a następnie skręć niedbale w rulon i zabezpiecz spinką. Wyciągnij kilka pasm z przodu głowy – retro fryzura z lat 90. jest gotowa.
Zobacz galerię:
Piękne inspiracje na upięcia dla długich włosów
(15 zdjęć)
Piękne inspiracje na upięcia dla długich włosów

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (3)

  • gość23-06-19, 12:12 cytuj
    Szkoda ze włosy na zdjęciach nie są przetluszczone :D
  • gość22-06-19, 17:20 cytuj
    Jak chusta na czubku glowy ma zamaskowac przetluszczone wlosy u nasady?
  • gość20-06-19, 16:51 cytuj
    Nie lepiej po prostu się umyć?