27 sierpnia 2018, autor: Kamila

Nikt nie miał pojęcia, że księżna Kate Middleton ukrywa na głowie ogromną bliznę

Jak to możliwe, że nikt do tej pory tego nie zauważył?

Nikt nie miał pojęcia, że księżna Kate Middleton ukrywa na głowie ogromną bliznę FORUM,Pinterest
Księżna Cambridge, Kate Middleton, zachwyca nienagannym wyglądem – jej fryzura jest zawsze perfekcyjna, ubrania wyrafinowane, a delikatny makijaż tuszuje drobne niedoskonałości. Jeśli dołożymy do tego obrazka także księcia George’a, księżniczkę Charlotę i księcia Ludwika wszystko stanie się jeszcze bardziej idealne. Nie ma się co dziwić, że do tej pory nikt nie wiedział o małym, ale ważnym szczególe wyglądu Kate.

ZOBACZ TEŻ: ULUBIONA MARKA MEGHAN MARKLE OD WRZEŚNIA W SEPHORZE!

Nawet najbardziej oddani miłośnicy królewskiej rodziny do tej pory nie mieli pojęcia o tym, że Kate skrywa pewną tajemnicę. Nikt nie zauważył kilkucentymetrowej blizny na jej głowie, którą ma od bardzo długiego czasu.

Zdziwieni? Jeśli nigdy nie zauważyłeś znamiona, znajduje się ono na lewej skroni, nieco dalej od linii włosów. Ze względu na umiłowanie księżnej do eleganckich upięć, rzadko zdarza się, aby blizna była dobrze widoczna.

Po raz pierwszy opinia publiczna zwróciła na nią uwagę w 2011 roku. Księżna na jednym z wystąpień miała włosy podpięte do tyłu, wskazywano na znamię, a krytycy śmiali się, że jest to znak po niezbyt udanym przedłużeniu włosów.

ZOBACZ TEŻ: SALMA HAYEK WYPOCZYWA NA WAKACJACH - WYGLĄDA PIĘKNIE BEZ MAKIJAŻU!

Spekulacje były na tyle uciążliwe dla rodziny królewskiej, że musiał interweniować rzecznik prasowy pałacu. Niestety dokładna informacja o tym, co było przyczyną powstania blizny, nadal jest nieznana, ponieważ uznano to za prywatną sprawę księżnej. Wiadomo tylko tyle, że jest ona związana z operacją przeprowadzoną w dzieciństwie.

Co Wy na to?
Zobacz galerię:
Kate Middleton zdradziła, dlaczego jej kok zawsze wygląda perfekcyjnie!
(5 zdjęć)
Kate Middleton zdradziła, dlaczego jej kok zawsze wygląda perfekcyjnie!

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!