10 lipca 2019, autor: redakcja 3

Tatuaże w tych miejscach pobudzają zmysły

Wyglądają naprawdę ponętnie...

Tatuaże w tych miejscach pobudzają zmysły instagram.com/susannawurz
Tatuaże mogą być naprawdę piękną ozdobą ciała i chociaż wciąż wielu twierdzi, że nie pasują kobietom, my jesteśmy zupełnie innego zdania. Uważamy, że tatuaże podkreślają kobiecą siłę, niezależność i odwagę.

Tatuaże możemy wykonać w niemal każdym miejscu, zależnie od naszych upodobań. Ostatnio modne stało się nawet tatuowanie warg, czy gałek ocznych. Jest to jednak mało subtelnie, a właśnie takie tatuaże są najbardziej kobiece. Zrobione w pewnych konkretnych miejscach dodają nam seksapilu, aury tajemniczości i rozbudzają zmysły.

ZAKOCHASZ SIĘ W TYCH TATUAŻACH! WYGLĄDAJĄ JAK MALOWANE PĘDZLEM

Sprawdź w jakich miejscach je wykonać, by wyglądały ponętnie i kobieco.

Na nadgarstku
Nadgarstek jest bardzo popularnym miejscem na delikatne tatuaże. Nic w tym dziwnego, tatuaże w tym miejscu wyglądają bardzo uroczo i subtelnie - są widoczne, ale nie rzucają się nachalnie w oczy, ponadto łatwo je zasłonić długim rękawem czy bransoletką.
Przy kostce
To jedno z najbardziej kobiecych miejsc na tatuaż. Idealne na małe, minimalistyczne wzory, które będą piękną ozdobą stopy.
Na dłoni
Tatuaże na dłoni, chociaż może nie brzmią zbyt subtelnie, są naprawdę bardzo zmysłowe, szczególnie te umieszczone z boku palców.
Przy piersi
Tatuaże w okolicach piersi wcale nie muszą być wulgarne, umieszczone delikatnie z boku wyglądają niezwykle seksownie, nie odbierając nam przy tym klasy.
Przy biodrze
Tatuaże w tym intymnym miejscu, wyglądają niezwykle ponętnie, a przy tym są bardzo dyskretne - przeznaczone tylko dla wybranych oczu.Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (3)

  • gość11-07-19, 23:32 cytuj
    Cudowne, kobiece i zmysłowe
  • gość11-07-19, 20:52 cytuj
    No i co z tego? Srać na tę część społeczeństwa. Utrzymują Cię, uszczęśliwiają, dbają o Ciebie? To kij im w oko. Niech spójrzą ma siebie czy tacy idealni. Zazwyczaj kompleksiarze i tyle :)
  • gość11-07-19, 18:22 cytuj
    Gdziekolwiek by ten tatuaż nie był zrobiony, zawsze będzie budził wstręt u części społeczeństwa.