20 marca 2019, autor: jestemania 1

Mocny makijaż u dzieci gwiazd. Dlaczego celebryci dają na to swoje przyzwolenie?

Czy to jeszcze normalne?

Mocny makijaż u dzieci gwiazd. Dlaczego celebryci dają na to swoje przyzwolenie? baza.forum.com.pl/ @BACKGRID @EAGLEPRESS
Mocny makijaż u małych dziewczynek nadal wzbudza wielkie kontrowersje. Wszyscy przymykają oko na pomalowane paznokcie czy koloryzującą pomadkę, ale zrobione rzęsy, cienie do powiek czy bronzer na policzkach w wieku 5 lat? Czy jest jakaś granica wieku w której można zacząć się malować... będąc jeszcze dzieckiem? I dlaczego gwiazdy tak często pozwalają na takie wybryki swoim dzieciom?

ZOBACZ TEŻ: POWSTAŁA MARKA, KTÓRA TWORZY KOSMETYKI DO MAKIJAŻU DLA... DZIECI

Osobiście zawsze uważałam, że naturalna, niczym nieskalana, delikatna buzia dziecka to najpiękniejsza odmiana urody, jaka istnieje. Jakby tak się zastanowić i podsumować wszystkie trendy makijażowe... to większość z nas dąży do tego, co utraciliśmy w dzieciństwie, w tym właśnie tę piękną, delikatną urodę. Ale czy faktycznie powinniśmy się dziwić, że nasze dzieci sięgają po mocne kosmetyki w wieku kilku lat? Przecież same na co dzień ich używamy, a nasze potomstwo tylko próbuje nas naśladować.

Przygotowałyśmy dla Ciebie listę małoletnich dzieci znanych rodziców, które już od najmłodszych lat eksperymentowały z makijażem. W galerii poniżej znajdziesz ich zdjęcia, które są dowodem na to, że niektórzy próbują dorosnąć zbyt szybko.

Zobacz galerię:
Mocny makijaż u dzieci gwiazd. Dlaczego celebryci pozwalają na to swoim dzieciom?
(9 zdjęć)
Mocny makijaż u dzieci gwiazd. Dlaczego celebryci pozwalają na to swoim dzieciom?

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (1)

  • gość: Ula29-03-19, 13:56 cytuj
    No moja córa zaczęła się malować w drugiej klasie liceum ale tak bardzo ale to bardzo delikatnie. pozwoliłam jej kupić kilka kosmetyków gdy byłyśmy w auchanie i trafiła na marke miyo make up która wlaśnie kierowana jest do nastolatek. jej makijaż to podkreślone brwi i rzęsy czasem tez jakiś delikatny błyszczyk i tyle :)