16 lipca 2017, autor: Storm 20

Maja Bohosiewicz znowu rozwaliła nas na łopatki swoim wyznaniem na Instagramie!

"Że z jakiś kilku głupich ruchów, facet i baba, a potem wszystkie układy, kości, żyłki, płuca, krew. I to działa???"

Maja Bohosiewicz znowu rozwaliła nas na łopatki swoim wyznaniem na Instagramie! KAPiF / Instagram (majabohosiewicz)
Maja Bohosiewicz słynie m.in. ze swojej szczerości i otwartości. Szczerze? Uwielbiamy obserwować ją na Instagramie, trzeba przyznać, że ubaw po pachy często jest gwarantowany. Jakiś czas temu aktorka pokusiła się o wyznanie o ciąży i o tym, że już w drugiej nie macie takich złudzeń jak w pierwszej i że wcale nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się komuś wydawać.

ZOBACZ: MAJA BOHOSIEWICZ ZAATAKOWANA W KOMENTARZACH. TYM RAZEM NIE WYTRZYMAŁA

Gwiazda przez długi czas może nie tyle co ukrywała, jak nie afiszowała się zbytnio ze swoim powiększającym się brzuchem. Do tego stopnia, że sama... niespecjalnie zwracała na niego uwagę? Właśnie to można wywnioskować z jej najnowszego instagramowego wpisu.

- Wiem, to będzie być może jedna z dziwniejszych refleksji jaką się z wami dziele. Domyślam się, że dla większości z was jest to oczywiste, naturalne i jasne. A ja przechodząc koło lustra nagle zwróciłam uwagę na to jak wielki jest mój brzuch. I że w nim... uwaga, człowiek żyje. Zaczęłam się nad tym zastanawiać. Ale wiecie w jaki sposób? W taki, jak powtarzacie jedno słowo w głowie i w którymś momencie ono brzmi jak idiotyczny zlepek liter nie mający sensu. Ogarniacie o co mi chodzi? I tak myśle. Że człowiek, człowiek mieszka, mieszka człowiek. W człowieku. Słodki Jesu w morelach. Jak tak człowiek w człowieku? Że z jakiś kilku głupich ruchów, facet i baba, a potem wszystkie układy, kości, żyłki, płuca, krew. I to działa??? Niby wiem, tak tak, zygota, zapłodnienie, biologie miałam, blablabla. A jednak kosmos. Człowiek w człowieku. Weźcie. Nie wierze - czytamy obok zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ: CIĘŻARNA MAJA BOHOSIEWICZ TRAFIŁA DO SZPITALA

Zaskoczone? W jej przypadku to raczej żadna nowość...Wiem, to będzie być może jedna z dziwniejszych refleksji jaką się z wami dziele. Domyślam się, że dla większości z was jest to oczywiste, naturalne i jasne. A ja przechodząc koło lustra nagle zwróciłam uwagę na to jak wielki jest mój brzuch. I że w nim... uwaga, człowiek żyje. Zaczęłam się nad tym zastanawiać. Ale wiecie w jaki sposób? W taki, jak powtarzacie jedno słowo w głowie i w którymś momencie ono brzmi jak idiotyczny zlepek liter nie mający sensu. Ogarniacie o co mi chodzi? I tak myśle. Że człowiek, człowiek mieszka, mieszka człowiek. W człowieku. Słodki Jesu w morelach. Jak tak człowiek w człowieku? Że z jakiś kilku głupich ruchów, facet i baba, a potem wszystkie układy, kości, żyłki, płuca, krew. I to działa??? Niby wiem, tak tak, zygota, zapłodnienie, biologie miałam, blablabla. A jednak kosmos. Człowiek w człowieku. Weźcie. Nie wierze. #nocneciężarnejrozkminy #momlife #pregnancy #pregnantbelly #pregnantlook #babyfashion #momlife #familycomesfirst #bump #babybump

Post udostępniony przez m a j a b o h o s i e w i cz (@majabohosiewicz)Maja Bohosiewicz znowu rozwaliła nas na łopatki swoim wyznaniem na Instagramie!

Maja Bohosiewicz znowu rozwaliła nas na łopatki swoim wyznaniem na Instagramie!

Maja Bohosiewicz znowu rozwaliła nas na łopatki swoim wyznaniem na Instagramie!
Zobacz galerię:
Obserwatorzy do Maii Bohosiewicz: Masz brzydkie dziecko?
(7 zdjęć)
Obserwatorzy do Maii Bohosiewicz: Masz brzydkie dziecko?

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (20)

 • gość18-07-17, 13:27 cytuj
  Miss fas
 • gość18-07-17, 05:00 cytuj
  gość, 16-07-17, 11:21 napisał(a):
  Błyskotliwa jak Julka Kuczyńska. Brawo, brawo, brawo.

  Albo Jessica mercedes 😂
 • gość17-07-17, 22:14 cytuj
  Dla mnie nie jest głupia. Akurat ewenementem są zdjęcia znanych kobiet w ciąży, które "reklamują" ten stan przejściowy a nie ciuchy, gadżety, sieć komórkową czy jeszcze coś innego. Może trochę zabawna to refleksja ale jednak refleksja a nie promo jakiegoś towaru
Czytaj wszystkie komentarze