12 stycznia 2018, autor: Lilim 1

Koloryzacja inspirowana naturą. Prawdziwe dzieła sztuki na włosach!

Niezwykłe!

Koloryzacja inspirowana naturą. Prawdziwe dzieła sztuki na włosach! © Instagram
Natura jest inspirująca. Inspirująca do tego stopnia, że pewna Kanadyjka postanowiła stworzyć serię koloryzacji dedykowaną potędze natury. Ursula Goff publikuje na Instagramie efekty koloryzacji inspirowanych naturą. W jej dorobku znajdują się między innymi gorące źródła, drewno oraz słoneczniki.

Kolorystka zapisuje zdjęcia, które wpadają jej w oko i umieszcza na tablicy inspiracji. Następnie opracowuje technikę farbowania włosów i na koloryzację inspirowaną naturą namawia swoje klientki. Co ciekawe wiele z nich decyduje się na te odważne propozycje.

ZOBACZ TEŻ: HAILEY BALDWIN PRZEFARBOWAŁA WŁOSY! WYBRAŁA KOLOR POKOLENIA MILLENIALSÓW!

Jeśli widzę coś, co jest przyjemne wizualnie, automatycznie zaczynam myśleć, jak mogę odtworzyć to na włosach. Czasami koloryzacje są bardzo dosłowne, a niekiedy konceptualne i nie do końca zdradzają, czym się inspirowałam.


Kluczem Ursuli jest rozumienie sztuki nakładania różnych kształtów i kolorów na włosy. Jak sama twierdzi, daje to różnorodne efekty. Niekiedy wygląda bardzo cyfrowo innym razem abstrakcyjnie i ekspresjonistycznie. Co ciekawe, farbując włosy Goff wyobraża sobie, że maluje na płótnie.

ZOBACZ TEŻ: 10 TRENDÓW KOLORYZACYJNYCH INSPIROWANYCH JEDZENIEM! NAJMODNIEJSZE KOLORY 2018!

Podoba się Wam?


Zobacz galerię:
To właśnie TE kolory będą królowały na naszych włosach w 2018 roku!
(11 zdjęć)
To właśnie TE kolory będą królowały na naszych włosach w 2018 roku!

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (1)

  • gość25-01-18, 18:56 cytuj
    Przestańcie non stop pisać o nudach typu makijaże, włosy, pielęgnacja. Więcej stylizacji, zdjęć gwiazd i celebrytek, a nie tylko takie nudy!