12 czerwca 2019, autor: Kama 4

Kobiety robią przerażającą rzecz, by skrócić trwanie okresu

Lekarze biją na alarm. To bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Kobiety robią przerażającą rzecz, by skrócić trwanie okresu unsplash@Amy Humphries
W sieci właśnie pojawiła się bardzo kontrowersyjna metoda, która wywołuje oburzenie, szczególnie w gronie środowisk lekarskich. Niestety mimo tego, że jest to bardzo niebezpieczne dla zdrowia, kobiety nadal wykonują tą groźną czynność.

Jedna z pielęgniarek napisała na Twitterze o nowej, bardzo niebezpiecznej metodzie skrócenia miesiączki. Wiele dziewczyn próbuje przyspieszyć krwawienie wkładając odkurzacz do pochwy.

Oczywiście jest to bardzo groźne dla zdrowia, a Tweet pielęgniarki to ostrzeżenie przed stosowaniem tej praktyki. Kobieta tłumaczy, że widziała już wiele przypadków, które kończyły się wizytą w szpitalu.

JAK OCZYŚCIĆ UMYSŁ?

Dziewczyny przestańcie używać rury próżniowej, by przyspieszyć czas trwania miesiączki. To bardzo niebezpieczne i może skończyć się wyssaniem czegoś więcej niż tylko krwi. Tylko w tym tygodniu miałam już dwa przypadki dziewczyn, które musiały zostać poddane hospitalizacji.


Wiele kobiet po przeczytaniu wpisu nie mogło uwierzyć w to, że są osoby, które naprawdę decydują się na tak drastyczne środki. Dr Shaiza Malik ginekolog z Portland Hospital w wywiadzie z zagranicznym portalem Vice wytłumaczył absurdalność tej metody: Wkładanie czegokolwiek do pochwy by odessać krew jest bezzasadna, ponieważ nie zmieni to długości trwania okresu. Ilość krwi byłaby taka sama, nawet jeśli skorzystasz z tamponu lub podpaski.

SKORZYSTAŁA Z USŁUG PODEJRZANEJ KLINIKI. OPERACJA MOGŁA SKOŃCZYĆ SIĘ ŚMIERCIĄ

Z kolei jeśli chodzi o konsekwencje, mogą być one bardzo poważne – podczas tak niebezpiecznej czynności może dojść do uszkodzenia szyjki macicy, urazów narządów płciowych lub infekcji.

Zobacz galerię:
Fani martwią się o Celine Dion. Pojawiło się kilka teorii na temat jej wyglądu
(7 zdjęć)
Fani martwią się o Celine Dion. Pojawiło się kilka teorii na temat jej wyglądu

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (4)

  • gość13-06-19, 13:00 cytuj
    pokolenie kretynów, które samo się wykończy. Nagroda Darwina murowana
  • gość12-06-19, 21:58 cytuj
    Co te kobiety mają w głowach!!!
  • gość12-06-19, 18:16 cytuj
    nie wierzę normalnie, cooo ludzie mają w głowach :x
Czytaj wszystkie komentarze