11 października 2017, autor: Lilim 10

Internauci nazywają ja polską Kylie Jenner! Mają rację? (FOTO)

Zobaczcie więcej jej zdjęć!

Internauci nazywają ja polską Kylie Jenner! Mają rację? (FOTO) Facebook
Wokół Kylie Jenner dzieje się ostatnio naprawdę bardzo dużo. Doniesienia o jej ciąży rozgrzewają media już kilka tygodni. Tymczasem w Polsce coraz większą popularność zyskuje Wiktoria Sypucińska, którą internauci nazwali "polską Kylie Jenner”.

Charakterystyczny wygląd i zachowanie spowodowały, że celebytka szturmem podbija media społecznościowe. Dziewczyna po raz pierwszy dała się poznać opinii publicznej w kontrowersyjnym programie „Warsaw Shore”. Internauci twierdzą, że była najpiękniejszą uczestniczką tego programu.

Niestety jak to często bywa z tego typu programami, jego uczestnicy często nie mają żadnych zahamowań. Zrobią wszystko, aby przyciągnąć uwagę widzów. I podobnie jest w tym przypadku. Wiktoria pokazała, na co ją stać. Bardziej zaangażowani obserwatory programu z pewnością wiedzą, o czym mowa.

ZOBACZ TEŻ: TAKA SUKIENKA? NIE WIEMY, JAK WY, ALE MY NIE JESTEŚMY PRZEKONANE DO TEJ MINIÓWKI

Tymczasem cały Internet zachodzi w głowę, czy celebrytka zrobi karierę podobną do kariery Jennerki. Do tej pory zrobiła już niemałe zamieszanie, ale czy będzie z tego coś więcej?

Jak myślicie?

Zobacz galerię:
Kris Jenner wpadła w szał zakupów? Podobno nie może doczekać się nowych wnuków!
(5 zdjęć)
Kris Jenner wpadła w szał zakupów? Podobno nie może doczekać się nowych wnuków!

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (10)

 • gość29-10-17, 22:19 cytuj
  Kylie Janner?!? Haha 😂 hyba je**ny transwestyta!!
 • gość12-10-17, 21:57 cytuj
  gość, 11-10-17, 20:08 napisał(a):
  No cóż, komuś się to podoba, skoro takie laski zarabiają na tym wizerunku, są szczęśliwe bo tego właśnie chcą -kasy i popularności. Potem ślub z jakimś bogatym facetem i co źle jej bedzie?

  Ale to jest powód, żeby promować takie pustostany? Panna wygląda jak dokładnie każda inna instagramowa dubajka, do tego ma siano w głowie. Ślub z bogatym, a po paru latach kop w de, bo uroda przeminie.
 • gość12-10-17, 17:13 cytuj
  Toż to jakiś potwór z bagien!
Czytaj wszystkie komentarze