15 marca 2019, autor: jestemania 1

Czyżby siostry Jenner stworzyły kolejną wspólną kolekcję? Wiemy nad czym pracują

Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Czyżby siostry Jenner stworzyły kolejną wspólną kolekcję? Wiemy nad czym pracują instagram.com/kyliejenner
Marka kosmetyczna Kylie Jenner istnieje na rynku od 3 lat i radzi sobie naprawdę nieźle, mimo początkowo słabej jakości produktów oraz problemów z szybkim rozprzestrzenianiem się podróbek. W przeciągu ostatnich 36 miesięcy Kylie zdążyła wypuścić kolekcję produktów do makijażu praktycznie z każdą siostrą (i jedną Mamą!) oraz bliskimi przyjaciółkami... poza Kendall. Okazuje się, że siostry czekały na wyjątkowy moment, który jak widać, właśnie nadszedł! Oto, co wiemy na temat linii kosmetycznej Kylie x Kendall by Kylie Cosmetics!Plotki na ten temat krążyły od pewnego czasu, jednak nikt z klanu Kendall/ Jenner nie zdobył się na ich potwierdzenie bądź zaprzeczenie. Fani zaczęli się niecierpliwić i pytali otwarcie celebrytkę w komentarzach na instagramie oraz podczas tzw. Live chat-ów. Podczas ostatniej “pogadanki” z fanami na temat kosmetyków Kylie się ugięła, przeczytała pytanie na głos i sugestywnie mrugnęła w stronę kamery. Po czym przyłożyła palec do ust, tym samym dając sygnał fanom, że to będzie nasza mała tajemnica.

Po tym internet oszalał! Przyparta do muru Kylie przyznała, że nie mogła wcześniej podjąć współpracy z siostrą ponieważ Kendall miała wiążący kontrakt z marką Estee Lauder. Mimo, że bardzo chciała, ze względów finansowych nie było to możliwe. Nie powstrzymało jej to jednak przed wypuszczeniem szminki nazwanej imieniem siostry. Nosiła odcień pomarańczowej czerwieni i stała się znakiem rozpoznawczym modelki.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE CZY KENDALL? INTERNAUCI ZACHWYCENI OGROMNYM PODOBIEŃSTWEM SIÓSTR JENNER

Fani marki oraz klanu Kardashian/ Jenner czekają na więcej informacji oraz przewidywany termin współpracy. Biorąc jednak obie siostry na warsztat już dzisiaj można powiedzieć, że będzie to ciekawe – Kendall jest raczej zwolenniczką makijażu w stylu “no make up”, a z kolei Kylie nie boi się żadnych nowości oraz trendów. Widzieliśmy ją w naprawdę wielu stylizacjach i makijażach.

Czy jest sposób, by połączyć dwa tak odmienne style? Cóż, wygląda na to, że będziemy musieli poczekać, by się o tym przekonać. Spodziewamy się jednak wielkiego, komercyjnego sukcesu!

Zobacz galerię:
Kylie Jenner szczerze o wyglądzie. Przyznała się do wypełniaczy, a co z operacjami?
(6 zdjęć)
Kylie Jenner szczerze o wyglądzie. Przyznała się do wypełniaczy, a co z operacjami?

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (1)

  • gość: z16-03-19, 13:40 cytuj
    te dziopy to totalna masakra...
    tak sztuczne że aż w oczy razi