12 stycznia 2019, autor: jestemania 1

Co zmieniła w swojej twarzy Olivia Culpo, aby wyglądać tak doskonale?

To chyba dość oczywiste.

Co zmieniła w swojej twarzy Olivia Culpo, aby wyglądać tak doskonale? instagram.com/oliviaculpo
Olivia Culpo byłaby raczej średnio rozpoznawalna w Polsce, gdyby nie instagram oraz związek z Nick’iem Jonasem. Na instagramie śledzi ją ponad 3,6 miliona osób, a sama modelka stara się nieustannie podtrzymywać zainteresowanie swoją osobą, pojawiając się w mediach, udzielając charytatywnie oraz regularnie pokazywać swój świetny gust. Uwadze internautów nie uszedł jednak fakt dotyczący zmian w ciele Olivii, do których sama zainteresowana zupełnie się nie przyznaje.Pomijając fakt, że Olivia uległa dość popularnej modzie na wypełniacze w ustach, ewidentnie widać u niej również zmiany w kształcie nosa. Konto na instagramie @celebface porównało zdjęcia modelki z roku 2012, kiedy to zajęła 1 miejsce w konkursie Miss Universe. Widać na nich zmianę, która zaszła zarówno w ustach, jak i na nosie Olivii.

ZOBACZ TEŻ: OLIVIA CULPO - MISS UNIVERSE 2012 (FOTO)

Grzbiet nosa jest przede wszystkim bardziej “płaski”. Fani doszukali się również nieznacznego zmniejszenia dziurek w nosie oraz zaokrąglenie na zakończeniu nosa.

Jesteśmy w stanie uwierzyć w te zarzuty. I chociaż ewidentnie, żadna z tych zmian nie była Olivii potrzebna, to nadal uważamy, że jest naprawdę piękną kobietą!

Widzicie różnicę w zaprezentowanych zdjęciach?


Zobacz galerię:
Boby w tym sezonie wracają do łask. Noszą je też gwiazdy!
(7 zdjęć)
Boby w tym sezonie wracają do łask. Noszą je też gwiazdy!

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (1)

  • gość13-01-19, 10:53 cytuj
    Widać tylko, że wykonturowala sobie nos makijażem nic poza tym .