10 lipca 2019, autor: redakcja 1

Camila Cabello blondynką! Szokująca zmiana

Wygląda jak zupełnie inna osoba.

Camila Cabello blondynką! Szokująca zmiana instagram.com/camila_cabello
Camila Cabello w ostatnim czasie znów znalazła się na językach wszystkich — wraz z Shawnem Mendesem wydała nowy singiel "Señorita", który szybko zawładnął listami przebojów. Z kolei gorący teledysk do utworu, podsycił plotki o ich romansie, który miałby być powodem rozstania artystki z jej dotychczasowym chłopakiem, Matthew Husseyem. Dziejące się w życiu zmiany, wokalistka postanowiła podkreślić drastyczną zmianą w wyglądzie.

ZENDAYA ZMIENIŁA FRYZURĘ! NIE UWIERZYCIE, JAK TERAZ WYGLĄDA!

Największym znakiem rozpoznawczym Cabello jest bez wątpienia jej charakterystyczny, zmysłowy głos. Jednak jest jeszcze coś, co można uznać za symbol młodej wokalistki – jej długie, ciemne włosy, którym artystka jest wierna od samego początku kariery. Dlatego udostępnione przez gwiazdę zdjęcie, wywołało w sieci takie poruszenie. Cabello pokazała się na nim w zupełnie innym wydaniu.

Artystka na zdjęciu zaprezentowała nowa fryzurę - blond włosy do ramion. I chociaż zmiana była dla fanów Cabello wielkim zaskoczeniem, spotkała się z pozytywnym odbiorem - zgodnie uznali, że piosenkarka prezentuje się w nowej fryzurze naprawdę korzystnie.Szybko okazało się jednak, że to tylko chwilowa metamorfoza na potrzeby nowego teledysku gwiazdy. Cabello w teledysku do jej nowego utworu "Find U Again" chciała wcielić się w zupełnie inną postać, dlatego zdecydowała się na założenie blond peruki, która drastycznie zmieniła jej wizerunek.Jak myślicie, zachęcona pozytywnymi komentarzami fanów, zdecyduje się na długotrwałą zmianę fryzury? Jedno jest pewne - Cabello potwierdziła, że "ładnemu we wszystkim ładnie".

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (1)

  • gość10-07-19, 17:18 cytuj
    Wygląda jak call girl... Jak się ma południowy typ urody, to blond nie będzie pasować.