07 listopada 2018, autor: Kamila

Anti-aging ust. Nawet nie wiesz ile możesz zrobić, by poprawić ich wygląd!

Nasze usta są jednym z pierwszych miejsc, na których widać oznaki starzenia. Zmieńmy to!

Anti-aging ust. Nawet nie wiesz ile możesz zrobić, by poprawić ich wygląd! Instagram@vogueclassico
Usta są bardzo często pomijane w temacie pielęgnacji skóry. Jednak utrata objętości i małe zmarszczki tuż nad górną wargą to jedne z najwcześniejszych oznak starzenia.

Niestety żadna z nas nie zdaje sobie z tego sprawy lub po prostu bagatelizuje problem, skupiając się na kurzych łapkach lub pierwszych zmarszczkach mimicznych. A to właśnie nasze usta wymagają szczególnej uwagi i zmiany myślenia o sposobie ich pielęgnacji.

ZOBACZ TEŻ: TEN PRODUKT NA WYPRYSKI JEST TAK DOBRY, ŻE WYPRZEDAJE SIĘ NA PNIU W KILKA MINUT!

Bardzo często nasza procedura dbania o usta zaczyna się i kończy na ochronnej pomadce (ewentualnie szybkim peelingu ust). Okazuje się jednak, że to o wiele za mało.

Aby usta wyglądały młodo, były miękkie i pełne objętości musisz inaczej pomyśleć o ich pielęgnacji. Na rynku jest obecnych wiele specjalistycznych formuł, które dostarczają naszym ustom cennych składników odmładzających, a dodatkowo dbają o odpowiedni poziom nawilżenia.

Niektóre z preparatów są wzbogacone o magiczny składnik – pochodną retinolu, który zwiększa produkcję kolagenu, dzięki czemu pomaga wygładzić cienkie linie wokół ust.

ZOBACZ TEŻ: OGNISTE CZERWONE LOKI SALMY HAYEK. WYGLĄDA JAK PRAWDZIWA PIN-UP GIRL!


Innymi cennymi składnikami są ceramidy, przeciwutleniacze, witamina C oraz olej kokosowy, który pomaga je rozjaśnić i ujednolicić koloryt.

Oprócz serum do ust, możesz zastosować jeszcze jeden, bardzo prosty trik. Wieczorem, kiedy wsmarowujesz krem, nie pomijaj swoich ust. Skóra wokół nich powinna być traktowana tak samo jak w innych obszarach twarzy, by na dłużej zachować ich kształt i miękkość.

Co Wy na to?

Zobacz galerię:
Jak wygląda Twój demakijaż oczu? Sprawdź czy robisz to poprawnie
(11 zdjęć)
Jak wygląda Twój demakijaż oczu? Sprawdź czy robisz to poprawnie

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!