07 listopada 2018, autor: Kama 1

Anna Wintour z córką na pokazie mody. Mają podobne wyczucie stylu?

Wiedziałyście jak wygląda córka naczelnej Vogue?

Anna Wintour z córką na pokazie mody. Mają podobne wyczucie stylu? Instagram@wintourworld
Redaktor naczelna amerykańskiego czasopisma Vogue jest uznawana za ikonę stylu i elegancji. Ostatnio pojawiła się na jednej z modowych imprez Vogue Fashion Fund Awards razem ze swoją córką Bee Shaffer. Od razu widać, że młoda dziennikarka gust i zamiłowanie do elegancji odziedziczyła po matce.

ZOBACZ TEŻ: PO 20 LATACH JULIA ROBERTS WYJAWIA TAJEMNICĘ PREMIERY NOTTING HILL

69-letnia Wintour wybrała dopasowaną sukienkę projektu Michaela Korsa, którą zdobiły kwiaty w stylu vintage. Jeśli chodzi o stylizację włosów, tu nie będzie wielkiego zaskoczenia, redaktorka Vogue od wielu lat jest wierna jednej fryzurze – krótki bob z prostą grzywką.

Bee postawiła na czarno-białą suknię z falbanami, która uwydatniła jej alabastrowy odcień skóry.

31-letnia Bee Shaffer również jest dziennikarką. I chociaż coraz głośniej mówi się o tym, że po 30 latach Wintour zrezygnuje z pełnienia funkcji redaktor naczelnej, sama zainteresowana zaprzecza, by wybierała się na dłuższy urlop lub zamierzała całkowicie zrezygnować z pracy z magazynie.

ZOBACZ TEŻ: OGNISTE CZERWONE LOKI SALMY HAYEK. WYGLĄDA JAK PRAWDZIWA PIN-UP GIRL!

Kobiety nie często pokazują się razem, młoda dziennikarka chce sama zbudować swoją pozycję w środowisku dziennikarskim, ale jedno trzeba przyznać – wyczucie stylu z pewnością odziedziczyła po matce.

Co Wy na to?
Zobacz galerię:
Naomi Campbell pokazała mamę. Obie modelki brały udział w sesji dla Burberry
(7 zdjęć)
Naomi Campbell pokazała mamę. Obie modelki brały udział w sesji dla Burberry

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (1)

  • gość: Ela09-11-18, 12:47 cytuj
    Podobne, ale nie az tak bardzo. Sa piekne, bogate, slawne-mimo to wole byc soba;). Nie wyobrazam bycia pod "obstrzalem" fotoreporterow przez cale!zycie.