02 sierpnia 2017, autor: kilo truskawek 15

Anna Skura pokazała efekty swojej NIESAMOWITEJ metamorfozy (FOTO)

Nie uwierzycie, jak BARDZO się zmieniła!

Anna Skura pokazała efekty swojej NIESAMOWITEJ metamorfozy (FOTO) © KAPiF, Instagram
Wow, to bez wątpienia jedna z większych metamorfoz, jakie zaszły wśród przedstawicielek polskiej branży blogerek modowych. Mowa o tym, jak bardzo na przestrzeni kilku ostatnich lat zmieniła się Anna Skura.

Przypomnijmy, że blogerka od początku prowadzenia swojego bloga, mogła pochwalić się naprawdę szczupłą figurą. Nie powstrzymało jej to od zawalczenie o jeszcze lepszy wygląd. Nie, nie miało to nic wspólnego z chęcią zrzucania kilku kilogramów...

Anna postanowiła zmienić nie tylko swoje nawyki żywieniowe, ale zaczęła także regularnie trenować. Pokochała ćwiczenia na siłowni i bieganie. Zmieniła swój tryb życia na bardziej fit i... przyniosło jej to spektakularne efekty.

Blogerka właśnie pochwaliła się nimi na swoim InstaStory. Nie da się ukryć - ta zmiana robi ogromne wrażenie! Co więcej - jest najlepszym dowodem na to, że to, co wskazuje skala na wadze, w obliczu zdrowego trybu życia, ćwiczeń i diety, nie ma najmniejszego znaczenia. Trudno byłoby uwierzyć w to, że wynik na niej nie jest większy od tego sprzed metamorfozy i... bardzo dobrze! Blogerka prezentuje się świetnie i zdrowo.

Od 2012 roku Anna włożyła w pracę nad swoim ciałem ogromną ilość pracy. Widać to doskonale na zestawieniu zdjęć, którymi się podzieliła. Pochodzą one odpowiednio z 2012 roki i 2017, a także 2013 i 2015.

ZOBACZ TEŻ: Anna Skura też była na Festiwalu Filmowym w Cannes!

Cóż... Jeśli potrzebowałyście dawki inspiracji do tego, żeby zawalczyć o bycie fit i do tego świetną figurę, oto ona!


Anna Skura pokazała efekty swojej NIESAMOWYTEJ metamorfozy (FOTO)

Anna Skura pokazała efekty swojej NIESAMOWYTEJ metamorfozy (FOTO)

Zobacz galerię:
Anna Skura inspiruje się... Deynn?
(9 zdjęć)
Anna Skura inspiruje się... Deynn?

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (15)

  • gość06-09-17, 11:59 cytuj
    Wybierając Nasz obiekt mają Państwo gwarancję że uroczystość przygotowana przez Nasz zespół będzie zorganizowana w pełni profesjonalnie. Lasy, jeziora, świeże powietrze stanowią dopełnienie oferty którą dla każdego klienta przygotowujemy indywidualnie.-sala bankietowa na 130 osób-sala kameralna na 40 osób-stylowo urządzone pokoje i apartamenty-przedwojenna kapliczka-piękny ogród-150m od jezioraWięcej informacji na naszej stronie villabezycer pl
  • gość06-09-17, 10:44 cytuj
    jakbym mogła się utrzymać i za robienie sobie ładnych zdjęć, to też miałabym czas na dbanie o siebie i bycie fit... a nie tylko praca, obiad, dzieci, dom.... dobrze jak uda mi się godzinę wygospodarować..
  • gość05-09-17, 08:31 cytuj
    Kolejna osoba znana z bycia nikim!
Czytaj wszystkie komentarze