15 kwietnia 2018, autor: Inviisblejeanss 8

"Widzę jak 90-latka, byłam taka naiwna". Modelka o operacji zmiany koloru oczu

Dziewczyna już nigdy nie będzie widzieć normalnie.

"Widzę jak 90-latka, byłam taka naiwna". Modelka o operacji zmiany koloru oczu Instagram @nadinne.bruna.model
W dzisiejszych czasach operację plastyczne nie dziwią już nikogo. Coraz więcej gwiazd decyduje się na taki krok i otwarcie przyznaje się do ich robienia. Ingerencja w ciało zawsze będzie mieć swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jednak problem pojawia się, gdy takie zabiegi odbijają się na zdrowiu.

Nadinne Bruna to Instagramowa modelka, która jakiś czas temu poddała się zabiegowi zmiany koloru oczu. Operacja polegała na wstrzyknięciu silikonu w jasnobrązową tęczówkę, aby uczynić je szarymi. Jednak zabieg się nie powiódł, przez co wzrok 32-latki niesamowicie się pogorszył. Jak twierdzi, czuje się jak 90-latka. Widzi nie wyraźnie, a jej oczy jeszcze przed ponad miesiąc były bardzo podrażnione. Wcześniej nie miewała problemów ze wzrokiem, teraz cierpi na zaćmę i każdej nocy zasypia z myślą, że może obudzić się niewidoma.

ZOBACZ TEŻ: TO SZOKUJĄCE JAK WIELKI WPŁYW NA OPERACJE PLASTYCZNE KOBIET MIAŁY KARDASHIANKI

Żeby wykonać ten zabieg, argentyńska modelka poleciała z Miami do Kolumbii, gdyż na terenie Ameryki jest on zakazany. Trudno się dziwić. Nadinne napisała na swoim Instagramie, że ta decyzja zrujnowała jej całe życie. Musiała zrezygnować z wykonywania sesji zdjęciowych, czyli swojego głównego źródła dochodów, ponadto popadła w depresję, dlatego, że uszkodzenie jej wzroku jest procesem nieodwracalnym. W ciągu roku Nadinne dwa razy leciała do Bogoty, żeby naprawić swoje oczy. Jednak obie próby nie przyniosły żadnego skutku i była zmuszona zwrócić się o pomoc do lekarza w Stanach Zjednoczonych.

W tym celu poszła do kliniki w Miami, gdzie pod koniec września ubiegłego roku Dr Ranyny Habash usunął niebezpieczne implanty. Od tamtej pory wzrok dziewczyny uległ poprawie, lecz jest to niemożliwe, aby przywrócić go do stanu przed operacją. Problemy z oczami są czymś, z czym Nadinne będzie musiała radzić sobie do końca życia.

„Byłam taka naiwna. Nie zdawałam sobie sprawy z ryzyka, jakie się z tym wiąże” – mówi.


ZOBACZ TEŻ: OPERACJE PLASTYCZNE I MITY, KTÓRE MUSIMY OBALIĆ!

Na swoim Instagramie Nadinne informowała na bieżąco swoich fanów o sytuacji. Zdecydowała się na to, żeby ostrzec innych przed taką operacją. Jednak dziewczynę nie pokoi fakt, że mimo tego, o czym cały czas pisze, ludzie nadal pytają ją, gdzie mogą wykonać taką operację.Zobacz galerię:
Powiększanie ust bez użycia skalpela?! Zobacz, jak działają fale radiowe!
(8 zdjęć)
Powiększanie ust bez użycia skalpela?! Zobacz, jak działają fale radiowe!

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (8)

 • gość17-04-18, 14:43 cytuj
  gość, 15-04-18, 15:55 napisał(a):
  Oczy niebieskie są piękne..serio chciała mieć szare? Na jej miejscu najpierw skonsultowalabym sie z psychiatrą...  Nie, nie chciała szarych. Prawie oślepła robiąc sobie to czego nie chciała.
 • gość17-04-18, 13:56 cytuj
  gość, 15-04-18, 15:55 napisał(a):
  Oczy niebieskie są piękne..serio chciała mieć szare? Na jej miejscu najpierw skonsultowalabym sie z psychiatrą...  Dla mnie też szare są najpiękniejsze. Uwielbiam. Są boskie. Ale do nich jasna karnacja mi się tylko podoba. Kwestia gustu. Ona zmieniała swój kolor oczy. Wybrała takie jakie jej się podobają, a nie tobie.
 • delana16-04-18, 18:22 cytuj
  Brązowy kolor oczu jest pospolity jednak w życiu bym się nie zdecydowała na operacyjną zmianę koloru oczu, przecież można kupić sobie kolorowe soczewki a nie wystrzykwiać coś w tęczówkę! Głupota !
Czytaj wszystkie komentarze