13 kwietnia 2019, autor: Lilim 3

"Twarz lalki, ciało potwora". Jej sylwetka zupełnie nie pasuje do pięknej buzi

Jednym imponuje, a innych przeraża.

"Twarz lalki, ciało potwora". Jej sylwetka zupełnie nie pasuje do pięknej buzi Instagram.com
Azjatki słyną ze swojej delikatnej urody. Zawsze wyglądają idealnie i nigdy się nie starzeją. Są szczupłe, mają lśniące włosy i nieskazitelną cerę. Ten opis pasuje do naszej bohaterki tylko częściowo. Trudno bowiem uznać ją za kobietę o drobnej figurze.

ZOBACZ TEŻ: DLACZEGO INSTAGRAM JEST PEŁEN KLONÓW?

Jhi Yeon-woo, choć za chwilę skończy 35 lat, również może się pochwalić twarzą dziecka. Jej sylwetce jest jednak zdecydowanie bliżej do rosłego mężczyzny. Koreanka mierzy 180 cm wzrostu i może się pochwalić spektakularną muskulaturą.

„Umięśniona Barbie” profesjonalnie zajmuje się kulturystyką. Ogromne mięśnie kłócą się jednak z delikatnym obliczem, dlatego często słyszy o sobie, że ma twarz lalki i ciało potwora. Zupełnie jej to nie wzrusza i nadal woli podnosić ciężkie sztangi, niż zajmować się czymś bardziej dziewczęcym.

ZOBACZ TEŻ: KTOŚ SFOTOGRAFOWAŁ, JAK TA DZIEWCZYNA WYGLĄDA NAPRAWDĘ. I NAGLE CZAR PRYSKA...

Do czego to prowadzi? Przekonaj się przeglądając galerię.
Zobacz galerię:
"Twarz lalki, ciało potwora". Jej sylwetka zupełnie nie pasuje do pięknej buzi
(4 zdjęć)
"Twarz lalki, ciało potwora". Jej sylwetka zupełnie nie pasuje do pięknej buzi

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (3)

 • gość14-04-19, 10:00 cytuj
  gość, 13-04-19, 12:33 napisał(a):
  Jak można napisać coś takiego. Ciało potwora ? Sami jesteście potworami . Jest ładna umięśniona sama zdecydowała że chcę taką być. Ale na pewno nie jest potworem . Ten co to napisał to najpewniej facet który wygląda jak flak. I zazdrości kobiecie  Amen! Warto by puknąć się w głowę zanim napisze się takie bzdury o "potworach".
 • gość13-04-19, 17:43 cytuj
  łatwo schudnąć latem u.42.pl/11PFI
 • gość13-04-19, 12:33 cytuj
  Jak można napisać coś takiego. Ciało potwora ? Sami jesteście potworami . Jest ładna umięśniona sama zdecydowała że chcę taką być. Ale na pewno nie jest potworem . Ten co to napisał to najpewniej facet który wygląda jak flak. I zazdrości kobiecie