12 sierpnia 2017, autor: kilo truskawek 2

Nikki Reed i Ian Somerhalder zostali rodzicami (FOTO)

Chłopiec czy dziewczynka?

Nikki Reed i Ian Somerhalder zostali rodzicami (FOTO) © StarStock, Instagram
Ostatnie miesiące dla fanów Nikki Reed i Iana Somerhaldera były wypełnione niecierpliwym oczekiwaniem. Od momentu w którym para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, trwało typowanie, po pierwsze, w którym miesiącu aktualnie znajduje się gwiazda, po drugie, kiedy zostanie mamą.

Jak się okazuje, oczekiwanie najprawdopodobniej dobiegło już końca!

Wg doniesień zagranicznych mediów show-biznesowych, Nikki i Ian są rodzicami już od ponad 2 tygodni! 25 lipca na świat miało przyjść ich pierwsze dziecko, córeczka.

Para miała wybrać dla niej wyjątkowo oryginalne imię... Mała ma się nazywać Bodhi Soleil Reed Somerhalder.

ZOBACZ TEŻ: Nikki Reed zachwyca swoim stylem?

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!











Nikki Reed i Ian Somerhalder zostali rodzicami (FOTO)

Nikki Reed i Ian Somerhalder zostali rodzicami (FOTO)

Nikki Reed i Ian Somerhalder zostali rodzicami (FOTO)
Zobacz galerię:
Stylizacje Nikki Reed
(6 zdjęć)
Stylizacje Nikki Reed

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (2)

  • gość13-08-17, 16:23 cytuj
    Piękna para
  • gość12-08-17, 18:35 cytuj
    Fajnie razem wyglądają, ładnie na siebie patrzą. :)